Optimizér Tigo TS4-A-O ochrana elektrárny

Optimizér Tigo TS4-A-O ochrana elektrárny

Regulátor výkonu pro fotovoltaické instalace od společnosti Tigo. TS4-A-O optimalizuje provoz každého fotovoltaického panelu až do výkonu 700 Wp tím, že zlepšuje výkon řetězce panelů v případě zastínění nebo nesouladu modulů.

Cena bez DPH 860 Kč
Dostupnost Na dotaz
Číslo výrobku:TIG700
Popis produktu

Optimizér Tigo TS4-A-O upravuje a nastavuje funkčnost každého fotovoltaického modulu, ke kterému je připojen. Zlepšuje tak výkon fotovoltaického řetězce v případě zastínění nebo nesouladu (kolísání výkonu) panelů. Doplněním inteligentních funkcí zlepšuje také energetickou účinnost vaší elektrárny. TS4-A-O s technologií UHD-Core a rozšířenými specifikacemi podporuje fotovoltaické moduly s výkonem až 700 W.

TS4-A-O je vybaven bezpečnostní funkcí Shut-down, která je účinná pouze v případě, že je optimalizátor připojen ke službě Cloud Connect nebo Cloud Connect Advanced. Funkce se aktivuje automaticky nebo ručně - při její aktivaci klesne napětí a proud z každého modulu na nulu.

S optimalizátorem Tigo TS4-A-O můžete dovybavit každý fotovoltaický modul dalšími funkcemi:

- optimalizace výkonu - řešení používané v situacích částečného - dočasného zastínění některých modulů v řetězci, kdy zastíněný panel osazený modulem Tigo nemá negativní vliv na provoz ostatních panelů v řetězci. Pro provoz modulu Tigo nejsou nutné žádné další komponenty.

- monitorování - funkce poskytuje možnost zobrazit provozní parametry každého modulu, ke kterému je modul Tigo TS4-R-O připojen. Pro tuto funkci je nezbytný datový záznamník (datalogger - Accespoint s datovým záznamníkem) TIGO CCA + TAP, který sbírá data z jednotlivých panelů.

- požární spínač - tato funkce umožňuje odpojit každý modul v sérii zvlášť. Pro dosažení této funkce je nutné použít TIGO CCA + TAP, jak je uvedeno výše ve funkci monitorování.

Cookies